מסלול היסודות – קורס הנדימן / הנדיוומן

ללמוד לתחזק לבד את הבית שלנו

גם קורס שהוא חוויה נהדרת, גם תרגול וצבירת ביטחון, גם העצמה מטורפת וגם חיסכון בכסף. 

הצטרפו לסדנה שלנו ותלמדו לתקן את הרוב לבד.

קורסים קרובים

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי ראשון בערב

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי שישי בבוקר

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי שלישי בערב

הערות: השתתפות בקורס מותנית בחתימה על אמנה חברתית בין משתתפי הקורס לשמירה על היגיינה, לאי הופעה עם חום או כשלא מרגישים טוב ו/או כאשר אמורים להיות בבידוד. הרשמה מוקדמת - חובה!!!

סדנאות
5.0
מבוסס על 29 ביקורות
powered by Google
Sivan AgranatSivan Agranat
18:42 24 Nov 21
זה אולי נשמע מצחיק, אבל אחרי שתליתי בעצמי בפעם הראשונה מדף, הרגשתי שנפתח לי עולם שלם חדש של אפשרויות (בנוסף הוצפתי בשמחה פנימית קטנה, כי תכלס זה ממש כיף להחזיק פטישון ומברגה, ולדעת באמת איך להשתמש בהם). הקורס נתן לי לא רק ידע בסיסי על השימוש בכלים, אלא שצדקי תיבל אותו באינספור טיפים קטנים משלו. הכי חשוב הוא שקיבלתי ניסיון אמיתי ואת האפשרות לעשות את הכל בפעם הראשונה עם השגחה, להתקל בבעיות וללמוד איך להתמודד איתן. כי בתאוריה (או בסרטוני יוטוב) הכל יחסית ברור, אבל במציאות תמיד יש הפתעות וכיף להתקל בהן כשיש מישהו שעוזר לפתור אותן. בנוסף ההסברים של צדקי על למה דוקא משתמשים בכלי זה, למרות שאפשר גם בכלי אחר, ולמה דוקא לעשות משהו ככה ולא אחרת, הם יקרים מפז. אני כל כך שמחה שהגעתי דוקא לקורס הזה ולא לאחר.תודה רבה צדקי!
Barak PazBarak Paz
17:23 20 Nov 21
קורסים מדהימים וחווייתיים של צדקי לירן, חובה לכל אחד ואחת! הקורס בנוי בצורה מושלמת, שילוב של ידע עיוני והתנסות מעשית. נותן המון ביטחון לגשת ולתקן קלקולים בבית. והכל באווירה טובה וחווייתית. מומלץ בחום!
דינה אנגלדינה אנגל
07:44 09 Nov 21
אין על צדקי!הייתי אצלו בקורס הנדיוומן וממש נהניתי!יש לו מלאאא ידע והוא מלמד בצורה ברורה, מובנת, מעניינת, זורמת וכייפית. התירגולים המעשיים מעולים, הסדנא מאובזרת בכלים טובים והכל באווירה טובהתודה צדקי!
Amit BaitnerAmit Baitner
22:52 25 Sep 21
היה קורס נפלא. קיבלתי מצדקי יסודות רבים שהיו חסרים לי באחזקת הבית. התעסקתי בסוגי כלים שונים ומגוונים והרחבתי בין היתר את הידע התיאורטי שלי כמו גם את המעשי. אני חושב שזה קורס חובה לכל מי שמרגיש לא בטוח בעצמו ורוצה ללמוד איך לטפל בדברים בסיסיים ולדעתי חשובים. בנוסף אני רוצה לומר תודה רבה לצדקי, איש נפלא ואין משהו יותר חשוב מלעבור קורס חשוב כזה עם בן אדם זהב כמוהו. השם של הסדנאות אכן הולם את הבן אדם.
אריאל מןאריאל מן
10:18 24 Sep 21
עולם עבודות הבית הוא עולם מרתק וצדקי הוא שער הכניסה, מקצועי ובטוח.היה לי כיף בקורס, למדתי את היסודות דרך הראש ודרך הידיים. אותם הדברים שפחדתימהם לפני כן נהיו ידידותיים בזכות הסבלנות של צדקי והאהבה שלו להוראה ולמקצוע.קיבלתי את הכלים, פשוטו כמשמעו, כדי לעבוד נכון בבית.תודה רבה!
js_loader

תוכן הקורס

אז מה נלמד בקורס?

ללמוד את כל הבסיס, בסדנה מאובזרת, בשיעור הכולל גם תיאוריה וגם פרקטיקה, ב 5 שיעורים שהם חוויה נהדרת!

מבנה הקורס / צורת הלימוד:

קורס פרונטלי בן כ 15 שעות – 5 מפגשים של כ 3 שעות בהם נלמד 6 מתחומי אחזקת הבית.

כל שיעור מורכב משני חלקים:
החלק הראשון תמיד תיאורטי – הרצאה מעמיקה על הנושא הנלמד בליווי אביזרים והדגמות (ובאווירה קלילה ונעימה). 
החלק השני הוא החלק המעשי – תרגול מעשי / תיקון של מגוון תקלות מהתחום הנלמד.  

תחומי הלימוד:

למה דווקא תחומים אלה?


הנושאים הנלמדים במסלול זה מהווים את הנדבכים החשובים והמרכזיים בנושא אחזקת הבית. הן בפן ההעצמה, הן בפן הביטחון האישי בעבודה והן בפן החיסכון הכספי.

במהלך הקורס יודגשו עקרונות וטיפים בנושא אחזקת הבית באופן כללי – עקרונות המתאימים למגוון המקצועות.

איך מתנהל השיעור:

בכל שיעור (מלבד הראשון) אנו לוקחים נושא מתחומי אחזקת הבית, ולומדים על המערכת וכיצד היא פועלת, בליווי מצגות ואביזרים.  בחלקו השני של אותו שיעור אנו נוגעים בתקלות נפוצות בתחום ומתרגלים את תיקונם באופן מעשי – תרגול פרקטי על דגם.

לדוגמא, בשיעור של אינסטלציה ומים אנו לומדים על מערכת הזנת המים בבית ועל מערכת הביוב בבית, על כל מרכיביהן. שעון מים, צנרת ביתי, ברזים, סיפונים, צנרת ביוב, קופסאות ביקורת ועוד.  בחלקו השני של השיעור אנו מתרגלים על דגם של ניאגרה ודגם של כיור כיצד מחליפים אטמים, כיצד מתקנים סוגים שונים של נזילות, ועוד.

השיעור הראשון בקורס הוא שיעור מבוא. בשיעור הזה נלמד קצת על השפה הרווחת בעולם הבניה, ובעיקר נלמד ונתרגל כלי עבודה, הן ידניים והן חשמליים. בשיעור הראשון, נלמד את בסיסי השימוש במקדחה, במברגה (כולל האביזרים המשלימים, כגון מקדחים למניהם וביטים) בפלייר, בג’בקה ועוד.

התרגול והכרת הכלים בשיעור הראשון מוכיח את עצמו בשיעורים הבאים. כשאנו נדרשים להבין נושאים ספציפיים לעומק, חשוב שיהיה לנו בסיס בנושא כלי העבודה. החומר שנלמד בשיעור הראשון יקל עלינו הן בלימוד החומר התיאורטי והן בתרגול הפרקטי.

קורסים קרובים

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי ראשון בערב

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי שישי בבוקר

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי שלישי בערב

הערות: השתתפות בקורס מותנית בחתימה על אמנה חברתית בין משתתפי הקורס לשמירה על היגיינה, לאי הופעה עם חום או כשלא מרגישים טוב ו/או כאשר אמורים להיות בבידוד. הרשמה מוקדמת - חובה!!!

חוברת הקורס: 

כל משתתפ/ת מקבל/ת את אוגדן מצגות הקורס (בחוברת) לצורך רישום ולצורך שימוש עתידי כחוברת הדרכה. 

 עלות: 1685 ש”ח.
(150 ש”ח דמי הרשמה + 1535 יתרת התשלום בעת פתיחת הקורס, אפשר בתשלומים נוחים) 

מיקום: בסדנה המאובזרת שלנו בקומה 2 של “בית מטלון”, רחוב לח”י 27 בני ברק (גבול תל אביב / רמת גן / בני ברק – בסמיכות לקניון איילון רמת גן).
חניה בשפע. 5 דקות הליכה מתחנת רכבת בני ברק.
מתי מתקיימים קורסים: שני קורסי מסלול היסודות מתקיימים במקביל. ימי שלישי (ערב) וימי שישי (בוקר – לא מוקדם מדי : )).

כלי עבודה: “סדנאות ידי זהב” תספק כלים לשימוש המשתתפים בתרגולים במהלך הקורס.

במהלך הקורס אנחנו גם עוזרים למי מהמשתתפים/ות שירצה עזרה ברכישת כלי עבודה איכותיים / טובים במחירים טובים והגונים.  מאד מומלץ לא ללכת לרכוש כלי עבודה לפני תפיחת הקורס. חשוב קודם לעבור את השיעור הראשון והשני בהם מעמיקים בתחומי כלי העבודה, ורק אז לתכנן רכישה.

בתום הקורס – ניתן יהיה לרכוש את הקורס המקוון כולו (פתוח עבורכם for ever) ב 50% הנחה.

נקודה חשובה – מי שמפספס/ת שיעור תרגול מעשי, יכול/ה לבוא ולהשלים, ללא תשלום נוסף, בקורס הבא (תקף ל 12 חודשים)

לא מצאת תאריך שמתאים לך?

אני מזמין אותך להשאיר פרטים, ונודיע לך על פתיחת קורסים נוספים.

תלמידים בקורס

לא מצאת תאריך שמתאים לך?

אני מזמין אותך להשאיר פרטים, ונודיע לך
על פתיחת קורסים נוספים