מכללה למקצועות האחזקה
צדקי לירן מחזיק מברגה חשמלית

מסלול היסודות – קורס הנדימן / הנדיוומן

ללמוד לתחזק לבד את הבית שלנו

גם קורס שהוא חוויה נהדרת, גם תרגול וצבירת ביטחון, גם העצמה מטורפת וגם חיסכון בכסף. 

הצטרפו לסדנה שלנו ותלמדו לתקן את הרוב לבד.

קורסים קרובים

קורס הנדימן / הנדיוומן

ימי שלישי בערב

הערות: השתתפות בקורס מותנית בחתימה על אמנה חברתית בין משתתפי הקורס לשמירה על היגיינה, לאי הופעה עם חום או כשלא מרגישים טוב ו/או כאשר אמורים להיות בבידוד. הרשמה מוקדמת - חובה!!!

Ori Bar-ilan
Ori Bar-ilan
17/06/2022
אם אתם מתלבטים אז חבל על כל דקה, לכו על זה! עשיתי את קורס הבסיס ונהניתי מכל רגע. צדקי מורה מעולה שמצליח לפשט את העולם הסבוך הזה ולהנגיש אותו גם לאנשים חסרי ידע נסיון. תקבלו המון ידע, ניסיון מעשי ובעיקר בטחון לתקן ולבנות בכוחות עצמכם. כל זה ועוד באווירה נחמדה וקלילה, כיפית ומעשירה. לא יכולתי לבקש וגם לא לדמיין תוצאה טובה מזו. אני בטוח אחזור לקורסי המשך ואמליץ שוב ושוב.
Uri Carmeli
Uri Carmeli
30/05/2022
קורס מעולה כיפי ואיכותי מאד בכמה מובנים חושבים. ראשית, צדקי בן אדם נעים ואדיב בצורה יוצאת דופן. בלי קשר ישיר לחומר הנלמד, משרה אווירה נעימה ומשוחררת, ותמיד תמיד שמח לעזור, ניכר שהוא משקיע זמן בחברי הקורס מתוך מקום חברי ואכפתי. שנית, מקצועי מאד(!!) כל דקה ספורה כדי להספיק ללמוד כמה שיותר, תרגול פרקטי וידע חשוב יחד בצורה מסודרת ומאורגנת. כאמור, מלא ועשיר, ועדיין לא מעיק או מכביד. שלישית, פשוט מעצים וכיף! נהניתי מכל רגע פותח צוהר לעולם חדש ומעניין, ונותן תחושה חזקה של מסוגלות.
rachel rachel
rachel rachel
29/05/2022
קורס מקיף ושימושי, העניק לי את הכלים ובעיקר את הביטחון להתחיל לבצע עבודות תחזוקה ביתיות באופן עצמאי!
Inbal Goldreich
Inbal Goldreich
24/05/2022
אחד הקורסים המועילים והמהנים שהשתתפתי בהם. באתי כי רציתי לדעת איך לעשות דברים בבית בעצמי מבלי להיות תלויה באיש מקצוע ואני מרגישה שהקורס ענה על המטרה הזו. צדקי מורה נהדר - מסביר הכל ביסודיות ועונה על כל שאלה בסבלנות, הסדנא מכילה את כל הכלים והחומרים כך שאפשר לתרגל ולקבל ביטחון לפני שמבצעים בבית. מומלץ מאוד!
אופיר בטיטו
אופיר בטיטו
09/05/2022
ממליץ בחום על הקורס! הגעתי עם חוסר ידע ובעיקר חוזר ביטחון שגרם לי להימנע מלטפל בכל מה שקשור לתיקונים בבית וכו׳. הקורס מאוד מקצועי ומקיף את כל מערכות הבית כך שיצאתי עם ידע רב ובעיקר ביטחון והתחלתי להבין איך כל מערכת עובדת ולתקן דברים בבית! יותר אני לא תלוי בטובות של מכרים/ לא צריך להזמין בעלי מקצוע על כל דבר קטן. נ.ב חייב חציין שצדקי מעביר את הקורס בצורה מאוד קלילה ורובו בזום כך שזה לט באמת משנה…
moran g
moran g
16/03/2022
ללא ספק הדבר הטוב ביותר שעשיתי למען עצמי. צדקי מצליח להפוך תחום שנחשב לאפרורי ומשעמם למעניין ואטרקטיבי. בכל שיעור יש חלוקה טובה ומאוזנת בין החלק התיאורטי שמסביר את ההיגיון מאחורי הפעולות לחלק המעשי בו צוברים התנסות וביטחון בכדי שנוכל לקחת את הכלים שלמדנו וליישם בבית. ממליצה בחום!
רינת שאבי
רינת שאבי
12/03/2022
ממליצה בחום רב מאד. צדקי מלמד בצורה מרתקת, מעמיק על איך חומרים מתנהגים ואיך מערכות בנויות. הרבה יותר מרק לראות סרטון הדרכה, זה להבין את הדברים הקטנים שמרכיבים את הבית שלנו. לתרגל לידו את מה שנלמד נותן הרבה מאד ביטחון ומאפשר אח"כ ליישם את הדברים בבית. קורס שהוא מתנה לחיים, לדעתי לכל אחד וכל אחת
noamnoam ww
noamnoam ww
06/03/2022
מי שלומד אצל צדקי )בלי י'(, יודע שכלי איכותי הוא הבסיס לכל פעולה. צדקי הוא כלי איכותי בפני עצמו. השילוב בין איכות ההוראה ואיכות "מגרש המשחקים" שהקים עבור משתתפי הסדנאות הוא מושלם. הקורסים של צדקי מומלצים בחום - הם מעניקים בסיס ידע רחב ותחושת מסוגלות. אני רואה בצדקי כמי שמבצע שליחות חברתית של ממש!
Dan Soker
Dan Soker
20/01/2022
הקורס מועבר בצורה מקצועית ונעימה. צדקי מורה בחסד , מקצוען אמיתי בעולמות ההנדימן ויודע 'לקרוא' כיתה, להתאים לה את הקצב הלימודי ולהעבירו באוירה קלילה. קורס כיף שכל אחד יכול להשתלם ממנו. מומלץ בחום!
Eli Benayoun
Eli Benayoun
20/12/2021
קורס שהוא חוייה. אמנם יצא לי לנסות לתקן דברים בעבר אבל תמיד הרגשתי אומלל, ממש ככה, אל מול התקלות. בקורס של צדקי הידע שבא עם נסיון של שנים מונגש בצורה הכי נוחה וברורה ופתאום הכל מסתדר, לומדים לגשת לתקלות בצורה הרבה יותר מתוכננת וחכמה, וגם אחר כך כשמגיעים לטמבוריה לא נכנסים לחנות עם עיני עגל ויודעים ישר מה צריך לבקש בזכות השפה, שהיא שפה לכל דבר, שלומדים במהלך הקורס. תודה

תוכן הקורס

אז מה נלמד בקורס?

ללמוד את כל הבסיס, בסדנה מאובזרת, בשיעור הכולל גם תיאוריה וגם פרקטיקה, ב 4 שיעורים שהם חוויה נהדרת!

מבנה הקורס / צורת הלימוד:

קורס מעשי בן כ 12 שעות – 4 מפגשים של 3 שעות בהם נלמד 6 נושאים מתחומי אחזקת הבית.

כל שיעור מורכב משני חלקים:
החלק הראשון תמיד תיאורטי – הרצאה מעמיקה על הנושא הנלמד בליווי אביזרים והדגמות (ובאווירה קלילה ונעימה). 
החלק השני הוא החלק המעשי – תרגול מעשי / תיקון של מגוון תקלות מהתחום הנלמד.  

תחומי הלימוד:

למה דווקא תחומים אלה?


הנושאים הנלמדים במסלול זה מהווים את הנדבכים החשובים והמרכזיים בנושא אחזקת הבית. הן בפן ההעצמה, הן בפן הביטחון האישי בעבודה והן בפן החיסכון הכספי.

במהלך הקורס יודגשו עקרונות וטיפים בנושא אחזקת הבית באופן כללי – עקרונות המתאימים למגוון המקצועות.

איך מתנהל השיעור:

בכל שיעור (מלבד הראשון) אנו לוקחים נושא מתחומי אחזקת הבית, ולומדים על המערכת וכיצד היא פועלת, בליווי מצגות ואביזרים.  בחלקו השני של אותו שיעור אנו נוגעים בתקלות נפוצות בתחום ומתרגלים את תיקונם באופן מעשי – תרגול פרקטי על דגם.

לדוגמא, בשיעור של אינסטלציה ומים אנו לומדים על מערכת הזנת המים בבית ועל מערכת הביוב בבית, על כל מרכיביהן. שעון מים, צנרת ביתי, ברזים, סיפונים, צנרת ביוב, קופסאות ביקורת ועוד.  בחלקו השני של השיעור אנו מתרגלים על דגם של ניאגרה ודגם של כיור כיצד מחליפים אטמים, כיצד מתקנים סוגים שונים של נזילות, ועוד.

השיעור הראשון בקורס הוא שיעור מבוא. בשיעור הזה נלמד קצת על השפה הרווחת בעולם הבניה, ובעיקר נלמד ונתרגל כלי עבודה, הן ידניים והן חשמליים. בשיעור הראשון, נלמד את בסיסי השימוש במקדחה, במברגה (כולל האביזרים המשלימים, כגון מקדחים למניהם וביטים) בפלייר, בג’בקה ועוד.

התרגול והכרת הכלים בשיעור הראשון מוכיח את עצמו בשיעורים הבאים. כשאנו נדרשים להבין נושאים ספציפיים לעומק, חשוב שיהיה לנו בסיס בנושא כלי העבודה. החומר שנלמד בשיעור הראשון יקל עלינו הן בלימוד החומר התיאורטי והן בתרגול הפרקטי.

קורסים קרובים

הערות: השתתפות בקורס מותנית בחתימה על אמנה חברתית בין משתתפי הקורס לשמירה על היגיינה, לאי הופעה עם חום או כשלא מרגישים טוב ו/או כאשר אמורים להיות בבידוד. הרשמה מוקדמת - חובה!!!

חוברת הקורס: 

כל משתתפ/ת מקבל/ת את אוגדן מצגות הקורס (בחוברת) לצורך רישום ולצורך שימוש עתידי כחוברת הדרכה. 

 עלות: 1385 ש”ח.
(150 ש”ח דמי הרשמה + 1235 יתרת התשלום בעת פתיחת הקורס, אפשר בתשלומים נוחים) 

מיקום: בסדנה המאובזרת שלנו. הסדנה ממוקמת בקומה ה 5 ברח’ הירקון 67 בבני ברק (2 מעליות), בבניין של בית הקפה “ביסקוטי”. רחוב הירקון עצמו מקביל ל”דרך אם המושבות”, קרוב (מרחק הליכה) לקניון איילון, ול”אייס” ו”הום סנטר” ומגדל צ’מפיון. הוראות הגעה >>

כלי עבודה: “סדנאות ידי זהב” תספק כלים לשימוש המשתתפים בתרגולים במהלך הקורס.

במהלך הקורס אנחנו גם עוזרים למי מהמשתתפים/ות שירצה עזרה ברכישת כלי עבודה איכותיים / טובים במחירים טובים והגונים.  מאד מומלץ לא ללכת לרכוש כלי עבודה לפני תפיחת הקורס. חשוב קודם לעבור את השיעור הראשון והשני בהם מעמיקים בתחומי כלי העבודה, ורק אז לתכנן רכישה.

בתום הקורס – ניתן יהיה לרכוש את הקורס המקוון כולו (פתוח עבורכם for ever) ב 50% הנחה.

נקודה חשובה – מי שמפספס/ת שיעור תרגול מעשי, יכול/ה לבוא ולהשלים, ללא תשלום נוסף, בקורס הבא (תקף ל 12 חודשים)

לא מצאת תאריך שמתאים לך?

אני מזמין אותך להשאיר פרטים, ונודיע לך על פתיחת קורסים נוספים.

תלמידים בקורס

לא מצאת תאריך שמתאים לך?

אני מזמין אותך להשאיר פרטים, ונודיע לך
על פתיחת קורסים נוספים