מכללה למקצועות האחזקה
צדקי לירן מחזיק מברגה חשמלית

המלצות

הבוגרים שלנו ממליצים בחום

עד היום, כל בוגרי הקורס (ויש כבר יותר מ-1,650 כאלה) שמחים ומרוצים מההחלטה שלהם לקחת חלק בקורס הזה.
ואם תשאלו אותם (ואותי) זהו קורס מושקע ורציני – חובה לכל אדם, ובמיוחד לכל אישה.

אופיר בטיטו
אופיר בטיטו
09/05/2022
ממליץ בחום על הקורס! הגעתי עם חוסר ידע ובעיקר חוזר ביטחון שגרם לי להימנע מלטפל בכל מה שקשור לתיקונים בבית וכו׳. הקורס מאוד מקצועי ומקיף את כל מערכות הבית כך שיצאתי עם ידע רב ובעיקר ביטחון והתחלתי להבין איך כל מערכת עובדת ולתקן דברים בבית! יותר אני לא תלוי בטובות של מכרים/ לא צריך להזמין בעלי מקצוע על כל דבר קטן. נ.ב חייב חציין שצדקי מעביר את הקורס בצורה מאוד קלילה ורובו בזום כך שזה לט באמת משנה…
moran g
moran g
16/03/2022
ללא ספק הדבר הטוב ביותר שעשיתי למען עצמי. צדקי מצליח להפוך תחום שנחשב לאפרורי ומשעמם למעניין ואטרקטיבי. בכל שיעור יש חלוקה טובה ומאוזנת בין החלק התיאורטי שמסביר את ההיגיון מאחורי הפעולות לחלק המעשי בו צוברים התנסות וביטחון בכדי שנוכל לקחת את הכלים שלמדנו וליישם בבית. ממליצה בחום!
רינת שאבי
רינת שאבי
12/03/2022
ממליצה בחום רב מאד. צדקי מלמד בצורה מרתקת, מעמיק על איך חומרים מתנהגים ואיך מערכות בנויות. הרבה יותר מרק לראות סרטון הדרכה, זה להבין את הדברים הקטנים שמרכיבים את הבית שלנו. לתרגל לידו את מה שנלמד נותן הרבה מאד ביטחון ומאפשר אח"כ ליישם את הדברים בבית. קורס שהוא מתנה לחיים, לדעתי לכל אחד וכל אחת
noamnoam ww
noamnoam ww
06/03/2022
מי שלומד אצל צדקי )בלי י'(, יודע שכלי איכותי הוא הבסיס לכל פעולה. צדקי הוא כלי איכותי בפני עצמו. השילוב בין איכות ההוראה ואיכות "מגרש המשחקים" שהקים עבור משתתפי הסדנאות הוא מושלם. הקורסים של צדקי מומלצים בחום - הם מעניקים בסיס ידע רחב ותחושת מסוגלות. אני רואה בצדקי כמי שמבצע שליחות חברתית של ממש!
Dan Soker
Dan Soker
20/01/2022
הקורס מועבר בצורה מקצועית ונעימה. צדקי מורה בחסד , מקצוען אמיתי בעולמות ההנדימן ויודע 'לקרוא' כיתה, להתאים לה את הקצב הלימודי ולהעבירו באוירה קלילה. קורס כיף שכל אחד יכול להשתלם ממנו. מומלץ בחום!
Eli Benayoun
Eli Benayoun
20/12/2021
קורס שהוא חוייה. אמנם יצא לי לנסות לתקן דברים בעבר אבל תמיד הרגשתי אומלל, ממש ככה, אל מול התקלות. בקורס של צדקי הידע שבא עם נסיון של שנים מונגש בצורה הכי נוחה וברורה ופתאום הכל מסתדר, לומדים לגשת לתקלות בצורה הרבה יותר מתוכננת וחכמה, וגם אחר כך כשמגיעים לטמבוריה לא נכנסים לחנות עם עיני עגל ויודעים ישר מה צריך לבקש בזכות השפה, שהיא שפה לכל דבר, שלומדים במהלך הקורס. תודה
ניר לוי
ניר לוי
17/12/2021
הקורס היה מהנה ביותר, אווירה טובה, מצחיקה וכיפית. הקורס מעולה מבחינה מקצועית, נותן תחושת ביטחון ורצון טוב לתקן, לקדוח, לבנות. מתרגלים הכל בקורס, ויוצאים מהקורס עם תחושת ידע והבנה של הדברים גם מבחינה תיאורטית ומה עומד מאחורי הדברים כך שגם אם נתקלים בדברים שלא נראים בדיוק אותו דבר, יודעים לתפעל כי מבינים את ההיגיון. צדקי הוא מורה מצויין ואדם נפלא ומצחיק, נותן אוירה ממש כיפית בקורס, כיף להגיע, והוא תמיד שמח לעזור ולייעץ. ממליץ מאוד ובחום !!
Sivan Agranat
Sivan Agranat
24/11/2021
זה אולי נשמע מצחיק, אבל אחרי שתליתי בעצמי בפעם הראשונה מדף, הרגשתי שנפתח לי עולם שלם חדש של אפשרויות (בנוסף הוצפתי בשמחה פנימית קטנה, כי תכלס זה ממש כיף להחזיק פטישון ומברגה, ולדעת באמת איך להשתמש בהם). הקורס נתן לי לא רק ידע בסיסי על השימוש בכלים, אלא שצדקי תיבל אותו באינספור טיפים קטנים משלו. הכי חשוב הוא שקיבלתי ניסיון אמיתי ואת האפשרות לעשות את הכל בפעם הראשונה עם השגחה, להתקל בבעיות וללמוד איך להתמודד איתן. כי בתאוריה (או בסרטוני יוטוב) הכל יחסית ברור, אבל במציאות תמיד יש הפתעות וכיף להתקל בהן כשיש מישהו שעוזר לפתור אותן. בנוסף ההסברים של צדקי על למה דוקא משתמשים בכלי זה, למרות שאפשר גם בכלי אחר, ולמה דוקא לעשות משהו ככה ולא אחרת, הם יקרים מפז. אני כל כך שמחה שהגעתי דוקא לקורס הזה ולא לאחר. תודה רבה צדקי!
Barak Paz
Barak Paz
20/11/2021
קורסים מדהימים וחווייתיים של צדקי לירן, חובה לכל אחד ואחת! הקורס בנוי בצורה מושלמת, שילוב של ידע עיוני והתנסות מעשית. נותן המון ביטחון לגשת ולתקן קלקולים בבית. והכל באווירה טובה וחווייתית. מומלץ בחום!
Zeev Leib
Zeev Leib
16/11/2021
פשוט מצויין. הסברים מעמיקים, אפשרות להתנסות מעשית, אווירה טובה

חדש... ללא קשר לעיסוקיי היומיומיים, כתבתי ספר.