מה זה קורס “הנדימן / הנדיוומן”?

ברוכים הבאים וברוכות הבאות!

הפירוש המילולי של המילים הנדימן או הנדיוומן זה כינוי לאדם (גבר או אישה) בעל יכולות בידיים – איש/ה עם יכולת טכנית, אם תרצו. בפועל, המושג הנדימן הפך להיות שם למקצוע חדש שנולד בדור/ות האחרונ/ים.  

פעם זה לא היה רלוונטי. אנשים (גברים בעיקר) ידעו להפשיל שרוולים לתחזק את הבית שלהם בכוחות עצמם. הם גדלו וחונכו כך (כמו שנשים גדלו וחונכו לטפל בענייני המטבח).

לשמחתנו, העולם התקדם כברת דרך מאז. המקצועות הטכניים לא בבלעדיות הגברים ומקצועות המטבח לא בבלעדיות הנשים.  מאידך, העולם, ואיתו חינוך וגידול הילדים, הפך גם מפונק יותר עם השנים. תחזוקת הבית היא כבר לא נושא בחינוך הילדים ומתוך כך נתח נכבד מאד משני הדורות האחרונים כבר לא יודע לתחזק את הבית לבד, לא יודע להתקין ולתקן.  אז נכון שיש דברים שזה באמת מוגזם. אני לא מצפה מאף אחד שאינו בעל מקצוע בתחום השיפוצים, להרים את הרצפה, להחליף צנרת ולרצף מחדש.  אבל להתקין מדף על הקיר? לתקן נזילה מהסיפון? לפתוח סתימה בכיור המטבח? גם על זה צריך להזמין בעל מקצוע?   

זה מאד דומה לעולם הבישול, בעיני.   

ארוחה טובה ומשובחת צריך לדעת להכין. זה לא אומר שצריך להיות שף, אבל צריך ידע.  מאידך, להכין חביתה? להכין פסטה? מרק ירקות?  אתם מזמינים/ות שף הביתה בשביל בישולים פשוטים כאלה? אני יודע שלא.  

בדיוק עבור זה בניתי עבורכם/ן את קורס ה”הנדימן / הנדיוומן”.

קורס שבו תלמדו איך לטפל בכל התיקונים הקלים בבית. כל מה שעבורו אתם/ן משלמים/ות 200-500 ש”ח לבעלי מקצוע עבור ביקור של מקסימום חצי שעה.

לכל ההמלצות

מה נלמד בקורס?

הקורסים, במגוון מסלוליהם, נוגעים במגוון עולמות מתחומי אחזקת הבית, בהם: עולם כלי העבודה, עולם הקידוח והתליה על קירות, עולם האיטום (כלים סניטרים), עולם החשמל, עולם המים והביוב, עולם תיקוני הנגרות, עולם הדלתות והמנעולים, עולם הדבק, עולם הצבע, עולם האלומיניום ועוד ועוד. 

הקורסים שלנו – שהם תוצאה של שנות ניסיון רבות, הן בעבודה והן בהוראת המקצועות הללו – מיוחדים בכך שהם מעמיקים, מושקעים, מקיפים ורציניים. 

מאמץ רב הושקע בפירוט ובדיוק של חומרי הלימוד ודרך הלימוד שלהם.  לומדים את כל מה שצריך באופן רציני, ולא לומדים את מה שלא נחוץ.

למי זה מתאים?

לכולם/ן.  גברים ונשים. בכל גיל. 

אה, עוד דבר – אל תגידו לי “ידיים שמאליות”. אל תשתמשו בתירוץ הנדוש הזה.   בכל שנותיי כמורה למקצוע ההנדימן מעולם לא נתקלתי באדם (גבר או אישה) שלא מסוגל לקדוח בקיר, לדפוק מסמר או להדק סיפון.  לא חייבים לצייר ברמה של פיקאסו אבל להפעיל מברגה כולם/ן יכולים/ות.

אתן נוהגים/ות? מבשלים/ות קצת? רוכבים/ות על אופניים?  אז מה שאני מלמד יותר פשוט.

השנים לימדו אותי ש – “מי שטוען לידיים שמאליות, שיפשפש היטב בנבכי הביטחון העצמי שלו”

עם מה אצא בתום הקורס?

עם הידע והביטחון הנדרשים לתחזוקה הבסיסית של הבית. אבל יש עוד הרבה.

הקורס הזה יחסוך לכם, במהלך השנים הבאות, אלפי שקלים (אם לא יותר), אבל חשוב יותר, הוא גם יתמוך ויעצים אתכם/ן ויהווה חלק מהבניית תחושת המסוגלות שלכם/ן.  תחושת ה”אני יכול/ה” איתה יוצאים מהקורס שווה הרבה יותר מכל דבר אחר.

לא עדיף לעשות קורס פעם אחת, ולצאת עם ידע וכלים לכל החיים?

handyman-handywoman-course

הנדימן / הנדיוומן

תל אביב 28/08/2020

ללמוד לתחזק לבד את הבית שלנו. 
גם קורס שהוא חוויה נהדרת, גם תרגול וצבירת ביטחון, גם העצמה מטורפת וגם חיסכון בכסף. 

קורס מעשי בן כ 15 שעות – 5 מפגשים של כ 3 שעות בהם נלמד 6 מתחומי אחזקת הבית.

doors

קורס הנדימן השלם

23/08/2020

אפשר ללמוד גם בימים שבהם מוגדר ריחוק פיזי והגיינה מוקפדת!

אחרי שנים של הוראת מקצועות ההנדימן / הנדיוומן ויותר מ-1300 בוגרים ובוגרות שמתחזקים/ות את הבית לבד.

צור קשר

תוכלו ליצור איתי קשר בדרכים הבאות: